Село розташовано в 14 км. від м.Дрогобича, на шляху Меденич-Пісочне, в напрямку на Львів. Східна частина села оточена лісистою горою.
Віддаль від Дрогобича 17 км.
Віддаль від Дрогобича 10 км.
Віддаль від Дрогобича 44 км. Село національно свідоме.
Село Губичі знаходиться між м.Дрогобичем та м.Бориславом
Йозефсберг було одним з багатьох поселень створених під час колонізаційної програми, розпочатої австрійським імператором Йосифом II, починаючи з 1782 року. Будинки і господарські будівлі будувались в селах з околицями, а ділянки землі були призначені в кожен будинок. Імператор Йосиф II запросив німецьких фермерів мігрувати в області. Обладнання для ферм, насінне зерно і все необхідне, щоб почати землеробство було надано урядом. До 1880 року населення Йозефсбергу було 750 чол.

