Іван Юзефович

Іван Юзефович народився  21 червня 1976 р. в селі Довгому Дрогобицького району. Спочату вчиться в рідному селі,  а продовжує шкільну науку в сусідніх Опарах.

Після шоли навчається в Меденицькому професійно-технічному училищі. Далі- служба в  українскому війську.

Після демобілізації (1999 р.) одружився та переїхав до  своєї судженої Іванки в село Унятичі.Незабаром чудовий батько для двох діточок. Працював на різних роботах, переважно водієм. Був добрим чоловіком, товаришем сусідом. Його любили та поважали всі мешканці Унятич.

У перші дні війни з Росією пішов н Східний фронт, щоб захистити свою Вітчизну від жостокого ворога. Брав участь у багатьох важких боях із московитами та їхніми найманцями. виявляв при цьому неабияку мужність.

Приїхавши у відпустку, подарував шкільному музею в Унятичах національний  прапор із підписами побратимів по зброї (24-ої ОМБР,у якій воював). Знову повернувся на фронт і знову бої, бої...

З важкими пораненнями і підірваним здоров`ям приїхав додому. Лікувався у Львівському госпіталі, але врятувати Героя лікарі не змогли.

Помер Іван Юзефович 24 лютого 2016 р. у Винниківській лікарні( м.Львів). Востаннє для Героя лунав шкільний дзвоник, а подаровне знамено з трепетом несли учні. Уздовж дороги, якою несли Іванка, земляки стояли на колінах.

 

 

Джерело: "300 Великих дрогобичан". Богдан Пристай.

Hosting Ukraine