"Дрогобиччина Вікова Спадщина" - інформаційний ВЕБ проект  по електронній систематизації вікової спадщини Дрогобицького краю, створений для розвитку туристичного напрямку регіону і як спадок для майбутніх поколінь.

Інформація подана на сайті для широкої аудиторії користувачів всесвітньої мережі, для всіх тих, хто цікавиться історією Дрогобицького краю. Легко і в доступному виді можна знайти інформацію про архітектурні споруди, вулиці, визначні місця та про славних земляків - Героїв ОУН, УПА, Січових Стрільців, великих духівників, науковців, публіцистів, талановитих поетів, видатних громадських діячів, педагогів.

Маємо за мету розбудити інтерес у молодого покоління, туристів, мандрівників до славного Дрогобицького краю, до визначних особистостей, врятувати від забуття кожного, чиї Славні імена майже ніде не згадуються. Розповісти і добрим словом пошанувати тих, хто поклав на вівтар України найдорожче - своє молоде життя. Бо Герої - не вмирають!

Сайт наповнюється матеріалами з відкритих джерел, звідки були отримані дані, указуються. Перед публікацією матеріали перевіряються і доповнюються редактором, який і приймає рішення щодо публікації. Інформація подана на сайті є відкритою, при її використанні чи поширенні просимо вказувати посилання на сторінку сайту.

  

Редакція: inbox@drohobychyna.com.ua

Hosting Ukraine