отець Софрон Яциків

Ієромонах Софроній (Симеон) Яциків народився 8 березня 1944 р. в селі Мости Городоцького району. Вічні обіти склав 3 жовтня 1976 р.

Відтак навчався в підпільній семінарії у Львові. Священичі свячення прийняв з рук владики Софрона (Дмитерка) 27 жовтня 1991 року в місті Івано-Франківську в церкві Христа-Царя.

Упродовж 1992-2014 рр. виконував душпастирське служіння на парафії Вознесіння Господнього в місті Дрогобичі, був чудовим капеланом Дрогобицької міськрайонної "Просвіти", Координаційної ради блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини. Активно працював із студентською молоддю Дрогобицького педагогічного університету, в коледжах міста, де його не завжди і не всі керівники радо зустрічали.

Протягом десяти років щонеділі в ефірі ТРК "Алсет", а також в передачах радіо "Франкова земля", на загальноміських заходах звучали його проповіді, промови, які завжди знаходили палкий відгук у серцях людей.

Отець Софрон ніколи не вимагав плати за уділені тайни, але, якщо хтось і віддячувався, то ці кошти йшли на закупівлю, або друк релігійної літератури. Також поширював образочки серед людей.

Ієроионах Софроній Яциків упокоївся у Господі 25 вересня 2014 р. в місті Дрогобичі.

Похорон відбувся у парафіяльному храмі, який збудований стараннями блаженної пам`яті о.Софрона і в якому він аж до свого відходу у вічність сумлінно виконував парафіяльні обов`язки.

Поховали ієромонаха Софрона біля церкви Вознесіння Господнього, та вшанували його пам`ятними промовами.

Hosting Ukraine