Петро Яцків

Петро Яцків народився 4 січня 1966 року в селілитиня. Походив із багатодітної сім`ї, в якій зростало десятеро дітей (був дев`ятою дитиною).

Петро спочатку навчався в тутешній школі, а після закінчення 9-ти класів здобув фах муляра-штукатура в Дрогобицькому ПТУ-19.

Далі від 1984 до 1986 р.- служба в армії. Після демобілізації, у 1987 р., поступив у меденицьке ПТУ-72, де опанував професію тракториста-машиніста. Надзвичайно сумлінно працював у своєму селі трактористом, комбайнером. А також був найкращим футболістом  Літині. Заслужено майже 20 років був капітаном місцевої команди.

Разом із дружиною виховав двох синів- Назарія і Петра, яких любив безмежно. Часто їздив на заробітки у Київ, Москву, Польщу, Францію). Односельці й товариші запам`ятають його як добру, відповідальну та мужню людину, що понад усе на світі любила Україну.

Як тільки над рідним краєм нависла російська загроза (про це дізнався на заробітках у Франції) відразу пішов добровольцем захищати Вітчизну- у серпні 2014 р. Воював у складі 93-оїокремої механізованої бригади військової частини А-1302. Під час трьох ротацій ангел-охоронець оберігав його. На жаль... Петро Яцків загинув 20 січня 2015 року в бою з російськитми окупантами біля с.Піски на Донеччині.

Поховали Героя з військовими почестями 28 січня 2015 року в рідному селі.

 

Джерело: "300Великих дрогобичан".Богдан Пристай.

Hosting Ukraine