Попередня дерев`яна церква була зведена у 1811 р. В 1886 р. її знищила пожежа. На цьому ж місці у 1888 р. збудували існуючу дерев`яну церкву, яка в 1958 - 1989 р. була зачинена, використовувалася на сільський музей. Після 1989 р. переосвячена з Воздвиження на св.Пантелеймона. Церква у користуванні громади УГКЦ.

Знаходиться на пологому схилі при дорозі у західній частині села. Видовжена в плані, тризрубна, одноверха церква. Центральний квадратовий в плані зруб нави завершений широким світловим восьмериком, який вкриває шоломова баня з ліхтарем і маківкою. Вужчий гранчастий вівтар з прибудованими ризницями прилягає до нави з північного сходу, а бабинець - з південного заходу. До бабинця прибудований рівноширокий присінок.

Церква оточена піддашшям. Стіни під опасанням складаються з відкритих брусів зрубу, над опасанням, а також ризниць - вертикально шальовані дошками і лиштвами, стіни присінку переважно вертикально шальовані дошками. На південь від церкви збереглася дерев`яна двоярусна дзвіниця, вкрита наметовим пірамідальним дахом, на північний-захід розташована нова мурована дзвіниця, вкрита банею.

 

 

Джерело: В. Слободян "Церкви України. Перемиська єпархія". Львів-1998. - 864 с.