У документах 1589 р. вже згадується в селі церква. Попередня дерев'яна будівля була збудована на початку XVIII ст. Візитатор 1766 р. відзначив, що вона мала три тризаломних верхи. У 1766 р. її грунтовно відновили. У 1902 р. (за іншими даними у 1880 р.) збудована існуюча дерев'яна церква, яка по другій світовій війні довший час стояла зачиненою.

 Знаходиться у північній частині села, недалеко дороги, на підвищенні, біля цвинтаря. За конструкцією тризрубна, одноверха, поставлена на кам'яний фундамент. Її вівтар гранчастої форми орієнтований на південь. До нього зі сходу прибудована ризниця. До вівтаря з півночі прилягає ширша нава, а до неї по осі вужчий бабинець. Північний вхід до церкви захищений двосхилим дашком на опорах.

 Піддашшя що оточує церкву, опирається на випусти вінців зрубу, які разом зі стінами оббили новою дерев’яною вагонкою. Світловий восьмерик нави вкритий шоломовою банею, яку вінчає великий ліхтар з маківкою. Менші маківки на ліхтарях завершують гребені дахів бабинця та вівтаря. З північної сторони, на осі церкви розташована дерев'яна двоярусна дзвіниця, вкрита наметовим пірамідальним дахом.

 

Джерело: В. Слободян "Церкви України. Перемиська єпархія". Львів-1998. - 864 с.

Hosting Ukraine