Цікава пам'ятка курортного Трускавця - церква Іллі Пророка - була побудована в 1998 році. Ця молода будівля є втіленням давньої мрії парафіян.

Невелике містечко з населенням 26 тисяч осіб з щирою радістю сприйняло появу в житловому районі місткого храму з окремою дзвіницею. Зараз це одна з найбільш відвідуваних церков міста, а в курортні місяці (з травня по вересень) сюди приходять і приїжджі парафіяни. У період літніх відпусток населення Трускавця збільшується, в середньому, на 10 тисяч осіб.

Виразне спорудження з лаконічним декоруванням в стриманому класичному стилі ідеально вписується в міський пейзаж, гармонуючи з навколишньою архітектурою. Сірий колір фасаду відмінно поєднується з найближчими будівлями.

Стіни храму розташовані в формі православного хреста. Над ними підноситься єдина баня, висотою близько 30 метрів, а ганок декоровано арочною верандою, що надає стінам фасаду особливу легкість і витонченість. З правого боку розташована дзвіниця в подібному стилі. У дні великих свят звук її дзвонів сягає усіх куточків міста.

Hosting Ukraine