Дерев`яна церква стоїть у центрі села, на рівній просторій ділянці, недалеко від головної дороги. Вперше про місцеву святиню згадано в документах від 1510 р. Попередня до існуючої церкви походила з 1810 р. Іконостас і великий вівтар для неї виготовили у 1837 р. скульптори і малярі Афанасій Ружилович та Стефан Ковач зі Старого Самбора. У 1912 р. збудована існуюча дерев`яна церква за проектом архітектора Василя Нагірного. З 1949 по 1989 рр. була зачинена.

 Будівля хрещата у плані, до гранчастого вівтаря симетрично прибудовані ризниці. Бабинець трохи видовжений, крім головного входу в його західній стіні, існують бокові двері у бічних крилах нави від заходу. Церква традиційно має піддашшя. Стіни під ним складаються з горизонтальних брусів зрубу, над ним - вертикально шальовані дошками з лиштвами. Вікна у церкві арочної форми (крім стін восьмерика бані), розташовані попарно (за винятком вівтарної частини). Світловий восьмерик середхрестя нави накритий банею з ліхтарем та маківкою.

 Покриття бані та ліхтаря вже замінили блискучою жовтою бляхою. Гребені дахів бабинця, вівтаря, а також бокових крил нави увінчані маківками на високих восьмибічних ліхтарях. На південний-схід від церкви стоїть дерев`яна двоярусна дзвінниця, накрита наметовим дахом. Біля храму мій погляд привернули дві могили - менша і більша. Менша - похилений надмогильний пам`ятник, на таблиці якого написано, що тут у 1906 р. похований греко-католицький парох села Даниїл Гриць, на 53-му році священства. Біля цієї могили розташований гробовець на двох померлих.

На гробівцю встановлений пам`ятник з двома таблицями (ліва не підписана), над якими видно фотокераміку з жіночим портретом. На правій таблиці напис: "Ту спочиває в Бозі наша найдорожша, найлїпша, і незабута Жена і Мамунечка Александра з Плятеків СЛОНСЬКА умерла 5 грудня 1924 в 53 роцї житя. Честь Єї памяти!". Можливість бути похованим біля церкви, а не на загальному цвинтарі надавалася людям, які значно пожертвували на церкву. Можливо, Александра Слонська надала землю або допомогла фінансово для будівництва храму.

 

Джерело: В. Слободян "Церкви України. Перемиська єпархія". Львів-1998. - 864 с.