Попередня дерев`яна церква існувала вже в половині XVIII ст. як парафіяльна, сільська. По її упадку на початку XIX ст. парафію перенесено в колишню монастирську церкву. У 1895 р. на місці старої церкви споруджено існуючу дерев`яну каплицю, яка з 1950-х рр. до 1989 р. була зачинена.

 Маленька церква-каплиця стоїть напроти житлової забудови, біля дороги, на пологому схилі, з півночі та сходу оточена цвинтарем. Відразу кидається у вічі, що каплицю, очевидно, розбудували. Цікаво, що у наві з півдня, під вікнами, видно колишній дверний отвір. Вівтар у каплиці дуже маленький, накритий трисхилим дахом, покриття якого суміщене з покриттям ризниць, що прибудовані з обидвох сторін вівтаря.

 Усі стіни церкви були вертикально шальовані дошками, на гребені двосхилого даху нави був влаштований ліхтар з маківкою. Під час ремонту в 2010-х роках зовнішні стіни суцільно оббили фальшбрусом, вікна замінили пластиковими, встановили нові ліхтар з маківкою, перед вхідними дверима до церкви з'явився дашок. В західному напрямі стоїть невелика дерев`яна двоярусна дзвіниця, накрита пірамідальним дахом.

 

Джерело: В. Слободян "Церкви України. Перемиська єпархія". Львів-1998. - 864 с.