Завершено побудову: 1928-1929.
"Торгова галя" ("торговий дім") - перший супермаркет міста. Побудований (з цегли дрогобицької цегельні Фухса, що була на Заліссі) на місці гімнастичної зали (hala sportowa) (в ній збиралися члени ПВО (Польської Військової Організації, відбувалися концерти та театральні вистави) та міського скверу. Був зданий в експлуатацію недобудований. Необхідність цього закладу була виправдана тим, що головна торговиця - площа Ринок - була перетворена на будівельний майданчик, адже відбувалося будівництво нової ратуші, що вплинуло на торгівельне життя центру міста, яке швидко розвивалося і не могло вже вмістити в центрі більше комерції, тому бракувало критої "торгової площі" і "торгова галя" мала це питання, хоча б частково, вирішити. У часи німецької окупації "Торгова галя" стала магазином великої торгової фірми.
Мешканці Дрогобича цей будинок нині називають і знають його як "Дитячий світ". Колись це був єдиний торговий комплекс, де продавалися товари для дітей. Згодом комплекс був поділений-розпроданий та зданий в оренду різним підприємцям. 
У вересня 1929 року сюди було перенесено редакцію місцевої газети "Głos Drohobycko-Borysławsko-Samborsko-Stryjski", та знаходився до Другої світової війни державний комісаріат поліції (siedziba· Policji Państwowej (P.P. ). Український купець Олександр Вовк, як пише (ГЗ. за 6.ІІІ.1993) краєзнавець Роман Пастух, своєю вантажівкою перевіз із Дрогобича до Кракова дружину власника майстерні капелюхів у "торговій галі" єврея Нойфельта, що виробила собі німецькі документи на прізвище Новицької.

 

Джерело: https://www.google.com/maps