Церква зведена на місці давнішої дерев`яної у 1858 р. Правда, існує інформація, що теперішня церква спочатку була каплицею, побудованою на місці польової каплиці XVII ст. під час кампанії проти турків. У 1921 р. святиня відновлювалася. У радянський час постійно діюча.

 Вона стоїть поблизу дороги, на схилі, оточена цвинтарем. Збудована у той самий час, що долішня дерев`яна церква в Урожі, тому за конструкцією вони дуже подібні, крім того, раніше мали однакове завершення. Отож, святиня тризрубна, безверха, на бетонному фундаменті. Мабуть, під час останнього ремонту, трохи змінили форму даху над верхньою частиною бабинця, а по його ширині, над вхідними дверима, збудували двосхилий дах на металевих опорах. Церква має піддашшя. Стіни під ним вертикально були шальовані дошками, над піддашшям оригінальні стіни були вертикально шальовані дошками з лиштвами, прибудовані - просто оббиті дошками.

 Вівтар накритий трисхилим дахом, бабинець - двосхилим, нава трохи вищим двосхилим, гребінь якого вінчає ліхтар з маківкою. Покриття церкви повністю оновлене. На південний-захід від церкви стоїть стара дерев`яна одноярусна дзвіниця, накрита шатровим дахом. На схід від неї збереглась маленька дерев`яна каплиця. Цього разу на надгробному пам`ятнику біля ризниці прочитав: "Тут спочиває от протерей ЗАЯЦЬ Михайло І. н. 1893 р. в с. Шіків Перемишлянського повіту, парог с. Урож. п. 12.ХІ.1941 р. Вічна пам`ять і озь воскресну його в послідній день".

 

Джерело: В. Слободян "Церкви України. Перемиська єпархія". Львів-1998. - 864 с.