Практично повністю оббита бляхою (нею була покрита давніше) невелика дерев'яна церква стоїть при дорозі у західній частині села. Згідно історичних даних ерекційний акт місцева парафія отримала у 1632 р. У 1683 р. його підтвердив польський король Ян ІІІ Собєський. У 1766 р. у візитаційному описі згадується дерев'яна тризрубна церква св. Миколи з двома двозаломними верхами. Наступна дерев'яна церква св. Миколи була збудована у 1790 р. У 1926 р. постала існуюча святиня, яка була зачиненою з 1970 по 1989 р.

 За конструкцією тризрубна, до вівтаря з півночі прибудована ризниця. У південній стіні нави є бічний вхід. Церква має широке піддашшя, стіни під яким складаються з відкритих брусів зрубу (західна стіна бабинця оббита дерев'яною вагонкою). Нава накрита наметовим верхом завершеним ліхтарем з маківкою.

 На краях гребенів дахів бабинця та вівтаря влаштовані маківки на шестибічній основі. Від західної сторони церкви знаходиться дерев'яна двоярусна дзвінниця, накрита наметовим дахом, стіни якої як і церкви оббиті залізом. З півночі та сходу є цвинтар.

 

Джерело: В. Слободян "Церкви України. Перемиська єпархія". Львів-1998. - 864 с.

 

Hosting Ukraine