Згідно історичних даних, церква в Бикові згадується 1515 р. Попередня дерев`яна походила з 1837 р. У 1926 р. на її місці зведено існуючий дерев`яний храм, який з 1953 р. по 1989 р. стояв зачинений. Церква у користуванні громади УГКЦ.

 Розташована при дорозі, на східній околиці села, біля цвинтаря. Тризрубна одноверха будівля. Складається з ширшої квадратової нави, до якої зі сходу прилягає вужчий гранчастий вівтар з прибудованими ризницями, а з заходу - також вужчий бабинець, до якого по осі прибудований присінок. Піддашшя що оточує церкву опирається на фігурні випусти вінців зрубів. Під опасанням стіни були з відкритого зрубу, над опасанням - шальовані вертикально дошками і лиштвами. Під час зовнішнього ремонту стіни церкви суцільно оббили дерев'яною вагонкою, маківки, верх, дахи і піддашшя перекрили блискучою бляхою.

 Маківка на великому ліхтарі вінчає баню на світловому восьмерику нави. Гребені двосхилого даху бабинця і п'ятисхилого вівтаря підкреслюють маленькі маківки. Праворуч входу до церкви знаходиться дерев’яна квадратова в плані дзвіниця, вкрита пірамідальним дахом. Біля церкви можна побачити могилу з написом: "Тутъ спочиваєтъ свящ.-єрей СИМСОНЪ ГАНКЕВИЧЪ бывшій парохъ въ Биковъ въ 22 годъ священьства 49 литъ (+1855) съ своими сынами Антоній, Евгеній, Іоаннъ, Іосифъ, Іоаннъ, Михаилъ, Василій, Володимїръ. Въчная имъ память!".

 

Джерело: В. Слободян "Церкви України. Перемиська єпархія". Львів-1998. - 864 с.