Існування в селі церкви Воскресення Господнього вперше документально засвідчене у 1445 р. Попередня дерев`яна триверха церква була збудована у 1734 р. громадським коштом. Існуюча дерев`яна будівля, а також дерев`яна дзвіниця зведені у 1874 - 1879 рр. під керівництвом о. Андрія Скобельського.

З того ж часу походить дерев`яний іконостас, мальований на біло (за іншими даними іконостас встановлено в 1888 р.). Закрита у 1962 - 1989 рр., перетворена на склад солі. Після відкриття в 1989 - 1990 рр. ремонтована за о. Петра Івасівки. Церква у користуванні громади УГКЦ.

 Розташована при виїзді з Борислава до Дрогобича, близько дороги, між забудовою. До центрального квадратового в плані зрубу нави з півночі та півдня прилягають бокові гранчасті рамена, зі сходу також гранчастий вівтар з ризницями, а з заходу - бабинець. Піддашшя, що опоясує церкву, з півдня та заходу розривають двосхилі дашки над входами. Під опасанням стіни збереглися з голого зрубу, над опасанням - шальовані горизонтально дерев’яною вагонкою. Частина вікон замінена пластиковими.

 Високий світловий восьмерик нави вкритий банею, яку вінчає прозорий ліхтар з маківкою. Очевидно, під нею висить дзвін, до якого від землі пролягає довга стаціонарна драбина. Маківки на високих ліхтарях влаштовані на гребенях дахів бабинця, бокових рамен і вівтаря. На південний захід від церкви стоять дві дзвіниці: стара, дерев`яна, триярусна, відремонтована і нова, мурована з трьома дзвонами. Ліворуч вхідної брами побачите високий пам`ятник св. Івану Хрестителю, захищений дахом на опорах.

 

Джерело: В. Слободян "Церкви України. Перемиська єпархія". Львів-1998. - 864 с.