Час побудови: 1920-ті рр.
Колишній сиротинець/дитсадок та приватна школа (шестикласний/семикласний навчально-виховний заклад) для дітей працівників НПЗ "Польмін" (Polmin). У 1943-1944, як пишуть автори книги "Медицина Дрогобича", тут розміщувався Німецький військовий госпіталь, де отримували допомогу поранені й хворі німецькі вояки з фронту, а у капличці, котра містилася в середній частині будинку, було обладнано кімнату для операцій. Вочевидь, госпіталь діяв до серпня 1944, коли місто "визволили" радянські військові. Нині тут діє школа №8.
Джерело: https://www.google.com/maps

