На базі Стебницької міської лікарні запрацювало відділення реабілітації для пацієнтів з порушеннями рухових, когнітивних чи мовних функцій організму.
Зазначається, що у відділенні матимуть змогу пройти реабілітацію хворі після інсульту, інфаркту, черепно-мозкової травми, травми хребта, ендопротезування, онкології, розсіяного склерозу, коронавірусної хвороби тощо. Спеціалісти лікарні допоможуть пацієнтам стати менш залежними від сторонньої допомоги та повернутись до повноцінного життя.

